MENU MENU

Vacature: Online Marketing Stagiaire

Wat?
Extra ervaring opdoen in de zomermaanden om je CV een leuke upgrade te geven? Wij zijn per direct op zoek naar een zomer stagiaire om ons Designer-Vintage team te versterken.

Designer-Vintage is hét online platform voor het kopen én verkopen van de mooiste pre-owned-with-love designeritems. Van vintage Chanel-tassen tot gloednieuwe Louboutins, je vindt het allemaal op Designer-Vintage. Tevens delen wij dagelijks de leukste artikelen en social media berichten op het gebied van mode en lifestyle.

Waar?
Wij bieden jou een leerzame stageplek bij het leukste mediabedrijf van Nederland: Hearst Netherlands. Een stage bij Hearst Netherlands is een unieke kans om je online kennis uit te breiden en op onze afdeling vind je tevens de Glamour-, Vogue, National Geographic- en Quest-redactie, dat is nog eens een inspirerende leeromgeving! We verhuizen begin juni naar ons gloednieuwe hoofdkantoor op de Moermanskkade 401, te Amsterdam.

Werkzaamheden?
Als stagiair(e) ondersteun je het team van Designer-Vintage.com met onder andere onderstaande werkzaamheden. Er is veel ruimte voor eigen ideeën en ontwikkeldoelen. 

 • Nederlands- en Engelstalige artikelen schrijven voor Designer-Vintage
 • Social media teksten schrijven en inplannen op Facebook
 • Pinterest en Instagram updaten
 • Nieuwsbrieven opmaken 
 • Ondersteuning algemene werkzaamheden op kantoor
 • Originele ideeën aandragen voor nieuwe artikelen/online content

De ideale kandidaat?

 • Affiniteit met mode
 • Een vlotte (Engelstalige) pen
 • HBO-WO niveau (voorkeur voor een media-, communicatie-, marketing- of taalgerichte studie)
 • Geen 9 tot 5 mentaliteit
 • Creativiteit
 • En natuurlijk gezelligheid!

Periode?
Het betreft een zomerstage, voor een periode van minimaal 4 maanden. Onze voorkeur gaat uit naar een stagiar(e) die 5 tot 6 maanden onderdeel kan uitmaken van ons team. Startdatum is bespreekbaar. Een combinatie met een onderzoek is mogelijk.

Wat wij bieden?
Een creatieve stage met veel verantwoordelijkheid
Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
Stagevergoeding (conform CAO)
Goede bereikbaarheid met openbaar vervoer

Geïnteresseerd?
Stuur vóór 11 januari 2019 een e-mail met jouw cv en korte motivatie naar mijke@designer-vintage.com

Want to cash out your own closet?

more