MENU MENU
Getty Images

Vacature: Marketing & Client Support stagiaire

Wat?
Wij zijn per direct op zoek naar een Marketing & Client Support stagiaire om ons Designer-Vintage team te versterken.

BEKIJK HIER ONZE ANDERE VACATURE: ONLINE MARKETING STAGIAIRE

Designer-Vintage is hét online platform voor het kopen én verkopen van de mooiste pre-owned-with-love designeritems. Van vintage Chanel-tassen tot gloednieuwe Louboutins, je vindt het allemaal op Designer-Vintage. Tevens delen wij dagelijks de leukste artikelen en social media berichten op het gebied van mode en lifestyle.

Waar?
Wij bieden jou een leerzame stageplek bij het leukste mediabedrijf van Nederland: Hearst Netherlands. Een stage bij Hearst Netherlands is een unieke kans om je online kennis uit te breiden en op onze afdeling vind je tevens de Glamour-, Vogue, National Geographic- en Quest-redactie, dat is nog eens een inspirerende leeromgeving! Ons hoofdkantoor zit in Amsterdam-Duivendrecht. 

Werkzaamheden?

 • Fotograferen en online plaatsen van kleding en accessoires uit kasten van BN’ers en andere stijliconen
 • Coördineren van de verkoop van deze items
 • Meedenken over nieuwe (verbeter)mogelijkheden van het platform
 • Meedenken over (online) marketingacties en mogelijkheden om het platform verder te laten groeien
 • Klanten helpen bij vragen over of problemen bij het online verkopen en kopen van items
 • Helpen met de organisatie van de Designer-Vintage Sale en andere evenementen

De ideale kandidaat?

 • Affiniteit met mode
 • Absoluut geen telefoonangst
 • HBO-WO niveau 
 • Geen 9 tot 5 mentaliteit
 • Assertiviteit 
 • En natuurlijk gezelligheid!

Periode?
Per direct fulltime beschikbaar, voor een periode van minimaal 4 maanden. Onze voorkeur gaat uit naar een stagiar(e) die 5 tot 6 maanden onderdeel kan uitmaken van ons team. Startdatum is bespreekbaar. 

Wat wij bieden?
Een uitdagende stage met veel verantwoordelijkheid
Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
Stagevergoeding (conform CAO)
Goede bereikbaarheid met openbaar vervoer

Geïnteresseerd?
Stuur een e-mail met jouw cv en korte motivatie naar alisha@designer-vintage.com

Want to cash out your own closet?

more