MENU MENU
Getty Images

Vacature: Video Editor Stagiaire

WAT?
Vanaf 3 december 2018 zijn wij op zoek naar een Video Editor Stagiaire om ons Designer-Vintage team te versterken.

Designer-Vintage is hét online platform voor het kopen én verkopen van de mooiste pre-owned-with-love designeritems. Van vintage Chanel-tassen tot gloednieuwe Louboutins, je vindt het allemaal op Designer-Vintage. Tevens delen wij dagelijks de leukste artikelen en social media berichten op het gebied van mode en lifestyle.

WAAR?
Wij bieden jou een leerzame stageplek bij het leukste mediabedrijf van Nederland: Hearst Netherlands. Een stage bij Hearst Netherlands is een unieke kans om je online kennis uit te breiden en op onze afdeling vind je tevens de Glamour-, Vogue, National Geographic- en Quest-redactie, dat is nog eens een inspirerende leeromgeving! Ons hoofdkantoor zit in Amsterdam-Duivendrecht. 

FUNCTIE OMSCHRIJVING
Als Video Editor ben je verantwoordelijk voor het opstarten en de editing van de video’s op het YouTube Kanaal van Designer-Vintage. Je creëert vermakelijke video content van hoge kwaliteit, door opgenomen videomateriaal te monteren tot een ready-to-post video. Je werkt nauw samen met de Content Manager om de beste resultaten te behalen en bent gefocust op de ontwikkeling van het YouTube platform van Designer-Vintage.

WERKZAAMHEDEN?

 • Opstarten YouTube kanaal Designer-Vintage
 • Het traceren en delen van YouTube trends, deze vertaal je in creatieve YouTube
  concepten
 • Zoeken van muziek (rechtenvrij) die gebruikt kan worden in de video’s
 • Verzamelen van ruwe beelden en het monteren van de video
 • Het monteren van de video met Adobe Premiere Pro – Adobe After Effects – Adobe Photoshop – Final Cut Pro etc.
 • Creëren van de nieuwste video/audio-effecten en tekststijlen
 • Het meedenken, creëren en optimaliseren van de huisstijl van de vlogs en het YouTube kanaal
 • Het publiceren van de video content op het Youtube kanaal van Designer-Vintage en het optimaliseren hiervan
 • Verantwoordelijk voor de kwaliteit van video/audio editing en het kanaal zelf
 • Reflecteren en optimalisering van nieuwe creatieve video content
 • Het bijhouden van de YouTube analytics per video

DE IDEALE KANDIDAAT?

 • Affiniteit met mode
 • Je doet een media en/of fashion gerelateerde studie in de richting van Video Editing / Multimedia Design / Visual Art / New Media & Digital Culture.
 • Je bent op de hoogte en beheert de laatste trends op het gebied van video editing.
 • Je hebt een hoge affiniteit met YouTube en bent gepassioneerd over video editing.
 • Je streeft voor kwaliteit en succes, je hebt een goed oog voor detail en bent kritisch.
 • Je kan onder druk werken en naar deadlines toe werken
 • Geen 9 tot 5 mentaliteit
 • Creativiteit
 • En natuurlijk gezelligheid!

PERIODE?
Per 3 december 2018 fulltime beschikbaar, voor een periode van minimaal 4 maanden. Onze voorkeur gaat uit naar een stagiar(e) die 5 tot 6 maanden onderdeel kan uitmaken van ons team. Startdatum is bespreekbaar. Een combinatie met een onderzoek is mogelijk.

WAT WIJ BIEDEN?
Een creatieve stage met veel verantwoordelijkheid
Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
Stagevergoeding (conform CAO)
Goede bereikbaarheid met openbaar vervoer

GEÏNTERESSEERD?
Stuur vóór 1 november 2018 een e-mail met jouw cv en korte motivatie naar bo.michelle@designer-vintage.com

 

Want to cash out your own closet?

more